Час їхати! З новими валізами від бренда VIF

Рожеві фламінго, блакитні далі та глибини синіх морів чекають на вас!

Тяга людей до подорожей, нових місць, жага вражень, яскравих емоцій та бажання знайти свою казкову країну «там, на самому краю землі» вічна. Вона не дає зупинятися і це здорово! Незважаючи на заборони та обмеження, люди будуть знаходити можливість їздити у різні місця, міста та країни, на моря та океани. Їх завжди манитимуть незвідані дали.

ТМ VIF знає про це, відчуває на собі бажання людей насолоджуватися земною красою, розчиняється у чудотворному впливі подорожей на людину та натхненно створює аксесуари для подорожей.

У новій колекції валіз ТМ VIF – майстерна робота дизайнерів. Продумано кожну деталь, вибрано зручну форму, розроблено декор кожної лінії. Тепер на обох панелях усередині валізи хрестоподібні ремені для додаткового утримання ваших речей.

Нові валізи відрізняються яскравістю, глибиною кольору, рельєфністю та яскравими назвами, що навіюють мрії про наймодніші курорти світу: Ібіца, Барселона, Гавана.

Отже, представляємо трійцю неймовірно красивих, стильних та зручних валіз.

Збирайтеся на наймодніший курорт – острів насолод Ібіца! Адже у вас тепер є однойменна валіза з яскраво-малинового полікарбонату з рельєфним дизайном. Він допоможе вам бути у ритмі середземноморського кайфу. У трьох розмірах, легкий і дуже жіночний, він стане не лише візуалізацією вашої рожевої мрії, але реальною подією вашого життя.

Havana, ooh-na-na… Хочеться заспівати від очікування подорожі з однойменною валізкою та зустрічі з новими містами. Половина вашого серця залишиться в Гавані або будь-якому іншому чудовому місті, а з собою заберіть жменьку незабутніх вражень і небагато, гальки, наприклад. Сині валізи кольору морських глибин із задоволенням підспівають вам, приємно розпалюють та розділять з вами будь-які пригоди. Валізи з полікарбонату – надійні та вірні друзі мандрівника.

Чи давно ви були в Іспанії? Барселона чекає на вас з новою однойменною валізою. Небесно-блакитні валізи з полікарбонату згодні з вами з приводу подорожей. Вони готові їхати з вами, хоч на край світу. Валіза Barcelona в трьох розмірах для всієї родини – ваша підтримка та опора. Настав час виконати ваші блакитні мрії!

Будьте легкі на підйом, послідовні у своїх бажаннях і, звичайно, готові до їх виконання. Ваше щасливе життя у вас у голові, випустіть його назовні і зробіть реальністю. І… візьміть із собою талісман вдалої подорожі – валізу ТМ VIF.

Чекаємо на вас захоплюючих історій.