Skip to content

Оптовим клієнтам

Як створюється Ваше замовлення:
     1. Обираємо аксесуар

Це може бути будь-який продукт з нашого асортименту або ж аксесуар, розроблений спеціально для Вас за Вашими критеріями. Ви можете самостійно обрати матеріал, з якого будуть виготовлені аксесуари, визначитися з їх формою, розміром і внутрішнім наповненням.
     2. Визначаємося з логотипом
Макет логотипу, вид тиснення і місце його нанесення також обираєте Ви. Наші дизайнери, за необхідності, готові радити, підказувати, допомагати. Ваше замовлення буде повністю ексклюзивним.
     3. Виконуємо Ваше замовлення в мінімальні терміни. Після цього Ви зможете забрати оригінальні вироби.
Лише з VIF Ви отримаєте не тільки оригінальний, елітний аксесуар в найкоротші терміни, але і задоволення від процесу його створення.

Как создается ваш заказ:
     1. Выбираем аксессуар.
Это может быть любой продукт из нашего ассортимента или же аксессуар, разработанный специально для вас по вашим критериям. Вы можете самостоятельно выбрать материал, из которого будут изготовлены аксессуары, определиться с их формой, размером и внутренним наполнением.
     2. Определяемся с логотипом
Макет логотипа, вид тиснения и место его нанесения также выбираете вы. Наши дизайнеры, при необходимости, готовы советовать, подсказывать, помогать. Ваш заказ будет полностью эксклюзивным.
   3. Выполняем ваш заказ в минимальные сроки. После этого вы сможете забрать оригинальные изделия.
Только с VIF вы получите не только оригинальный, элитный аксессуар в кратчайшие сроки, но и удовольствие от процесса его создания.

Якість VIF

Ця фраза вже стала номінальною. Тому що ми переконані: найкраща в світі реклама – це задоволені клієнти. І взяли за правило три «В»: висока якість, ввічливе обслуговування і все можливо з VIF.

Для наших аксесуарів ми використовуємо натуральну італійську шкіру преміум-класу. Тому даємо 100% гарантію якості, довговічності та практичності виробів VIF. Обладнання, до слова, теж італійське.

Ми вміємо слухати і чути, а також створювати і творити. У нас працюють професіонали з великим досвідом в сфері шкіргалантереї. Це талановиті творці, які при цьому пунктуальні, дисципліновані і орієнтовані на клієнта.

Працюючи з VIF, Ви отримуєте аксесуари італійського якості за українськими цінами.

Як зробити замовлення

За умовами співпраці просимо звертатися:

Понеділок – п’ятниця 8.00 до 17.00: +38 050 457 16 53, +38 095 717 37 62 

Електронна пошта: sales-insta@vif.ua, sales-opt@vif.ua

З VIF можливо все!