Skip to content

Про компанію

Місія VIF

Проведіть рукою по м’якій, злегка пористій шкірі, пориньте у кожну їїскладочку, відчуйте її тепло, вдихніть аромат …

Пізнаєте особливу магію? Це чари шкіряних аксесуарів.

Більше 30 років тому ми закохалися у це мистецтво і сьогодні ділимосянашим натхненням із вами.

Хто ми?

Ми український бренд VIF і ми створюємо авторську шкіряну галантерею. Вважаємо, що зі шкіри можна зробити абсолютно все: від браслета, брелка, ключниці, блокнота до портмоне і сумки будь-яких розмірів. Різні об’єми, форми, кольори і стилі: від класики до трендів – це наш асортимент.

Де черпаємо сили?

Нас надихають якісна шкіра і блиск у Ваших очах. Коли аксесуар стає чимось більшим, ніж необхідністю чи даниною моді. Коли це Ваш настрій, джерело сили і стимул рухатись вперед. Для нас це знак – ми на правильному шляху.

Наша місія

Ми почали свою справу в той час, коли зі шкіри в країні не робили практично нічого, коли про креатив, дизайн, якість і мови не було, а про Україну знали як про країну, де вибухнула Чорнобильська АЕС.

І ще тоді, ми визначили своєю місією: довести, що українські аксесуари гідні світових подіумів. Тільки найкраща італійська шкіра, трендові дизайни, широкий функціонал і бездоганна якість. Ми відповідаємо за те, що створюємо!

Детальніше

Історія компанії

VIF із 90-х, коли про якісну шкіряну продукцію навіть і не йшлося. Ринок був переповнений ноунеймом або підробками сумнівної якості. Ще тоді творців компанії осяяла мрія – познайомити українців з якісного шкіряною продукцією і створити українські аксесуари, гідні світових подіумів. Сьогодні це наша основна задача, яку ми з гордістю втілюємо в життя.

ВИРОБНИЦТВО VIF

У далекому 1993 році був відкритий перший цех VIF з виробництва ділової шкіргалантереї. Це початок нашого шляху. Але ми не з тих, хто зупиняється на досягнутому. Ми любимо приймати виклики долі, розвиватися, рухатися вперед. Так з’явилися цехи з пошиття сумок, портмоне … Так створювалося сьогоднішнє виробництво, що займає близько 2 тисяч квадратних метрів. Але це не просто площі, це більше 300 професіоналів закоханих в свою справу і осяяних спільною місією. Завдяки цим людям VIF продовжує розвиватися та удосконалюватися щодня.

ЯКІСТЬ

Це перша й обов’язкова вимога до всієї продукції, яку ми пропонуємо. Якщо матеріал, то виключно шкіра вищого класу, якщо обладнання – то європейське. Спеціальний відділ контролю якості перевіряє кожен шов виробу. Тому ми готові ручатися за кожен аксесуар на наших полицях. Ми відповідаємо за те, що створюємо, і за те, що пропонуємо. Підтверджуємо це тривалими термінами гарантії на наші товари.

ДЕ НАС ШУКАТИ?

Ми відкриті світові, новим пропозиціям і можливостям. Тому пропонуємо товари оптом і в роздріб, офлайн і онлайн, створюємо оригінальні моделі власного дизайну і готові втілити Ваші ексклюзивні проєкти.

Продукція VIF представлена в мережі власних мультибрендових магазинів BAGS etc. Тут Ви знайдете не тільки товари нашого виробництва, а й моделі близько 20 іменитих світових брендів. Простір BAGS etc відкриває українцям світ якісних аксесуарів, при цьому захищає від підробок, невдалих аналогів, дешевих реплік. Ми втілили свою мрію про доступність якісних аксесуарів українцям. Їх можна придбати в мережі BAGS etc 12 найбільших міст України.

Детальніше

Cекрет якості аксесуарів від VIF - шкіра із серця італії

У шкіряних аксесуарів – особливий шарм і статус. Їх приємно торкатися, ними можна підкреслити своє становище, вдало доповнити образ і навіть висловити емоції і характер. При цьому вони довговічні і функціональні. Ми відкриємо для Вас таємницю першокласної шкіргалантереї від бренду VIF.

Дизайн, бренд, колір … Що дійсно надає аксесуару статусності і цінності? Секрет у шкірі!

Кожен шматочок – оригінальний. Він має особливе розташування зморшок, складок, пор – свій неповторний малюнок, який можна порівняти з відбитком пальця людини. Іноді на шкірі можуть зустрічатися невеликі шрами, для знаючих людей вони перетворюють матеріал в безцінний ексклюзив. І якщо виробник зберігає цей оригінальний малюнок, виріб набуває своєї неповторної краси, особливої оригінальності і підкреслює цінність аксесуара.

Саме за таким матеріалом «полює» компанія VIF – якісна натуральна шкіра з максимальним збереженням її фактури.

Якщо Ви віддали перевагу натуральному якісному матеріалу, то швидше за все Ваш аксесуар (сумка, портмоне, косметичка) і взуття зі шкіри теляти. Компанія VIF виробляє 85% своєї продукції з такого матеріалу. Це чоловічі і жіночі сумки, портмоне, ремені, блокноти, косметички, обкладинки на документи, ключниці, візитниці, взуття.

Всім відомо, що італійські аксесуари – найкращі, але не всі знають, чому. Вся справа в традиціях. Не першу сотню років італійська промисловість сконцентрована на шкіряному виробництві та виготовленні шкіряних аксесуарів. Це цілі провінції і сімейні ферми зі своїми традиціями і бездоганною репутацією. З покоління в покоління вони передають секрети вирощування і дублення. При цьому не бояться експериментувати, впроваджувати нові технології, задавати тон і створювати моду.

Саме тому шкіра з Італії – найкраща в світі. І саме тому аксесуари та взуття українського бренду VIF в основному з італійського матеріалу. VIF працює також з українськими виробниками, але ставить перед ними жорсткі вимоги щодо якості та оригінальності товару..

Детальніше
0
ЩАСЛИВИХ КЛІЄНТІВ
0
команда, яка працює для вас
0
РОЗРОБЛЕНО МОДЕЛЕЙ
0
ВИРОБЛЕНО ВИРОБІВ

У далекому 1993 році був відкритий перший цех VIF з виробництва ділової шкіргалантереї.

Це був початок нашого шляху.

Сьогодні VIF – це команда професіоналів, яка створює оригінальні сумки, портмоне, взуття та дрібну галантерею. Якщо Ви цінуєте якість і стиль – ми з Вами на одній хвилі.